FINANČNÍ ANALYTIK - VÝROBA|AŽ 40 000 KČ|

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

FINANČNÍ ANALYTIK - Pokud máte zkušenost na této pozici z výrobní společnosti, neváhejte a odpovězte. Zázemí stabilní, silné, moderní společnosti, kde Vás ocení - to vše na Vás čeká.

Náplň práce:
* detailní analýzy prodeje
* analýzy sales forecastu
* vazba sales forecastu na počet přímých pracovníků
* podpora pro přípravu forecastu a budgetu
* příprava nákladových reportů
* příprava měsíčních reportů

Požadujeme
* SŠ/VŠ vzdělání - (finance/ekonomie/účetnictví/)
* anglický jazyk pro telefonickou, ústní i písemnou komunikaci v rámci společnosti
* zkušenosti v oblasti financí ve výrobní společnosti
* výborná znalost práce na PC MS Office – Access, Excel
* zkušenosti se systémem SAP

* 2 dny sick days
* příspěvek na dopravu
* 5 týdnů dovolené
* možnost relokačního balíčku
* příplatky na stravování (stravenky)
* životní a penzijní připojištění
* motivující finanční ohodnocení
* možnost dalšího kariérního růstu

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj