Junior účetní

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Využijte příležitost pracovat ve stabilní výrobní společnosti.

Nabízíme Vám volné místo junior účetní.

Vaším úkolem bude:
-Zaznamenávání splatných faktur, kontrola jejich správnosti.
-Spolupráce s dodavateli v případě problémů ovlivňujících účetnictví.
-Oprava dokumentů.
-Kontrola a účtování drobných hotovostních plateb.
-Vedení záznamů a správa registru majetku.

Požadujeme
Středoškolské vzdělání ekonomického směru.
Znalost účetních předpisů a daňových zákonů.
Znalost anglického jazyka - alespoň B1
MS Office, MFGPro

- příjemné pracovní prostředí, prosperující a rozrůstající se zahraniční společnosti
- příspěvek na stravování
- 5. týden dovolené po roce zaměstnání
- příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
- další bonusy
Nástup možný ihned.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Pardubický kraj