Zkušený/á účetní

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Do týmu velké mezinárodní společnosti hledáme zkušené účetní, kteří ovládají český jazyk a kterým vyhovuje zahraniční spolupráce s klienty.

Pracovní náplň:
- Účtování přijatých a vydaných faktur
- Asistence na pravidelných měsíčních uzávěrkách
- Spolupráce s oddělením hlavní knihy v rámci tvorby dohadů, rezerv, opravných položek, odpisů a účtování interních dokladů
- Analýza přijatých plateb
- Spolupráce na úpravě rozvahy účtů
- Příprava výsledků externího statutárního auditu účetní závěrky
- Zlepšovaní a nastavovaní účetních procesů v rámci interního systému

Požadujeme
- 2 roky zkušeností z oblasti účetnictví
- Angličtina (úroveň B2) a Český jazyk plynule
- Dobrá znalost MS Office, zejména Excel
- Zkušenost se systémem SAP je výhodou

- Flexibilní pracovní doba a home office
- Štědrý balíček cafeterie (24 000 CZK)
- Stravenky
- Relax rooms
- Firemní školka
- Dny volan navíc
- Multisportka
- Nadstandardní home office

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha