• P
  • Samostatná účetní / samostatný účetní

Samostatná účetní / samostatný účetní

Zaměstnavatel: OSBD ÚČTO s.r.o.
Jeronýmova 425
Děčín

Místo výkonu práce: Děčín

Požadavky: zkušenost se samostatným vedením účetnictví, znalost účetních a daňových předpisů, středně pokročilá znalost MS Excel, povědomí o účetních operacích.

Náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání, zpracování daňové agendy, měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH, zpracování závěrky.

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené

Kontakt: Markéta Jurčíková, tel. 777 216 026, e-mail: ucetni@osbd-ucto.cz
Volné místo samostatná účetní / samostatný účetní pro lokalitu Děčín.

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Markéta Jurčíková
Telefon: +420 777 216 026
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Ústecký kraj