• P 
  • P 
  • METODIK, METODIČKA 

METODIK, METODIČKA

Zaměstnavatel: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Hradecká 1250
Hradec Králové

METODIK, METODIČKA
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.9.2019
Popis práce: Metodik pro činnost veřejných knihoven v Královéhradeckém kraji. Metodická, poradenská a konzultační činnost pro veřejné knihovny dle platných zákonných norem, standardů veřejných knihovnických a informačních služeb a regionálních funkcí v oblasti Královéhradeckého kraje. PP na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Více na www.svkhk.cz.
- Požadavky: Magisterský studijní program v oboru informační studia a knihovnictví nebo příbuzném oboru. Komunikativnost, aktivní přístup, flexibilita, samostatnost, strategické plánování, schopnost zvládat zátěž, spolupracovat, orientace v informacích, schopnost zpracovávat a tvořit textové výstupy, organizační schopnosti. Dobrá počítačová způsobilost a výborná jazyková způsobilost v češtině.Znalost angličtiny nebo němčiny minimálně na úrovní maturitní zkoušky (B1). Znalost systému regionálních funkcí výhodou.
- Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, kulturní aktivity, parkování zdarma. Možnost dalšího vzdělávání (kurzy angličtiny, počítačové kurzy, odborné vzdělávání).
Finanční ohodnocení podle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění - platová tř. 11, zařazení dle vzdělání a dosažené praxe.
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail Bohdana.Hladikova@svkhk.cz nebo písemně na adresu: Hradecká 1250, 500 03 Hradec Králové, jako součást přihlášky zašlete strukturovaný životopis a kopii dokladu o vzdělání.
Volné místo metodik, metodička pro lokalit

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
METODIK, METODIČKA
Kontaktní osoba: Bohdana Hladíková
Telefon: +420 494 946 224
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj