• P
  • FINANČNÍ PORADCE/PORADKYNĚ

FINANČNÍ PORADCE/PORADKYNĚ

Zaměstnavatel: CrassusArt, s.r.o.
Nádražní 214
Nové Město nad Metují

Pracovněprávní vztah: dohoda o provedení práce na plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned.

Náplň práce: správa klientely, zprostředkování celé řady finančních produktů, tvorba komplexních řešení finanční správy klientů.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, samostatnost, iniciativa, zájem vzdělávat se, výhodou znalost finančního trhu.

Zaměstnanecké výhody: získání potřebných licencí a registrací; zcela bezplatné vzdělávání a školení; zázemí kanceláře; motivační finanční odměňování, příspěvek na auto, podíl na zisku firmy, pružná pracovní doba; firemní benefity.

Kontakt - p. Mikuška Jan, tel.: 724 060 712, e-mail: jan.mikuska@crassusart.cz (pro zaslání životopisu).
Volné místo finanční poradce/poradkyně pro lokalitu Nové Město nad Metují.

Nástup možný od: 23. 07. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Jan Mikuška
Telefon: +420 724 060 712
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj