• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o.
Čelakovského 6
Vysoké Mýto

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čelakovského č.p. 6, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletní vedení personální a mzdové evidence
- vedení pokladny společnosti včetně rozúčtování
- správa odběratelského salda
- fakturace poskytnutých služeb
POŽADUJEME:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- minimálně tři roky praxe ve mzdovém účetnictví
- základní znalost právních předpisů v oblasti fakturace a účetnictví
- dobrá znalost práce s PC
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, diskrétnost
- trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:
- prémie, 13. a 14. plat, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, možnost parkování v areálu firmy
KONTAKT: e-mailem
Volné místo účetní pro lokalitu Vysoké Mýto.

Požadujeme
Práce s PC

Nástup možný od: 01. 11. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Kotyza
Telefon: +420 465 421 504
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Pardubický kraj