• P
  • ÚČETNÍ - Košíkov

ÚČETNÍ - Košíkov

Zaměstnavatel: B E M A T E C H, s.r.o.
76
Velká Bíteš

Požadavky:
SŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
Praxe na obdobné pozici a znalost programu Microsoft Dynamics Navision výhodou
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Schopnost týmové spolupráce, ochota pomoci
Náplň práce:
Evidence, účtování a archivace nákupních dokladů
DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, Intrastat
Účtování bankovních výpisů, úhrady závazků, pokladna
Kontrola pohledávek, upomínky, zápočty
Evidence pošty
Fakturace, komunikace s dopravci

Nabízíme:
Práci v stabilní a dynamické společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Práce na plný úvazek
Nástup možný ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujme, volejte na tel. 778 421 992, nebo zašlete životopis na e-mail vlckova@bematech.eu
Volné místo účetní - košíkov pro lokalitu Velká Bíteš.

Nástup možný od: 17. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Lucie Vlčková
Telefon: +420 778 421 992
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina