• P
  • Hlavní účetní

Hlavní účetní

Zaměstnavatel: Ernst Leopold s.r.o.
Gellhornova 2242
Blansko

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou.
Náplň práce:
-Zpracování daňových přiznání (daň z příjmu PO, daň silniční, daň z nemovitostí, a jiné)
-Vedení podvojného účetnictví menších firem
-Příprava účetních a statistických výkazů, podkladů pro reporting a finanční analýzy společnosti
-Opravné položky, dohadné položky, rezervy atd.
-Řízení cash-flow
-Kontrola nad archivací účetních dokladů podle zákonů
-Příprava podkladů a komunikace s auditorem, komunikace s finančním úřadem
Požadujeme:
-Středoškolské vzdělání s maturitou
-Komunikační dovednosti, samostatnost, cílevědomost, spolehlivost, důslednost
-Uživatelská znalost práce na PC - MS OFFICE
-Znalost účetního programu POHODA výhodou
Nabízíme:
-Hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě
-Zajímavé finanční ohodnocení
-Další osobní i profesní rozvoj
První kontakt na mail: alena.hlavackova@ernstleopold.cz
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Blansko.

Požadujeme
Práce s PC - znalost úč. programu POHODA uživatelská znalost MS OFFICE,

Nástup možný od: 25. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Alena Hlaváčková
Telefon: +420 516 427 116
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj