• P 
  • P 
  • Účetní, mzdová účetní 

Účetní, mzdová účetní

Zaměstnavatel: Bílek Filtry s.r.o.
135
Josefov

Činnosti, které budete zajišťovat: vedení podvojného účetnictví v systému SAP, zpracování účetních závěrek, vedení daňové evidence, zpracování bankovních plateb a pokladny, fakturace, zpracování mzdové agendy dle závazných termínů, drobné asistentské práce v kanceláři a recepce, komunikace s obchodními partnery a zákazníky.
Výsledkem Vaší práce bude: zajištění přehledného hospodaření společnosti, spolurozhodování a určování ekonomické strategie, zpracované účetní závěrky v zákonných termínech, vyplacené mzdy našim pracovníkům.
Předpokládáme: víceletou praxi v účetnictví a mzdách s výbornými výsledky, smysl pro podnikovou ekonomiku, MS Office, reprezentativní vystupování komunikativnost.
Oceníme, pokud: komunikujete v anglickém či v ruském jazyce, případně budete ochotni učit se jej, přinesete nové nápady, budete mít zkušenosti se SAP Business One, budete mít řidičský průkaz skupiny B.
Co vám můžeme nabídnout za Vaše úspěchy:
Budete velmi důležitým bodem v oblasti financí naší společnosti. Ve zdokonalování v oblasti účetnictví Vás budeme podporovat a vzdělávat. Vaše spolehlivost a bezchybnost bude ovlivňovat Váš příjem.
Své motivační dopisy a životopisy zasílejte na e-mail Jiřího Janulíka: janulik@filtrace.com nebo jej kontaktujte na: 777 11 80 91.
Volné místo účetní, mzdová účetní pro lokalitu Josefov.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Účetní, mzdová účetní
Kontaktní osoba: Jiří Janulík
Telefon: +420 777 118 091
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj