• P
  • EKONOM/-KA

EKONOM/-KA

Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
Opava

KO: Stloukalová Dagmar Mgr., tel.: 553 872 170, e-mail: stloukalova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
VŠ vzdělání (ekonomické zaměření), praktická zkušenost na obdobné pozici výhodou (tvorba manažerské výsledovky, podnikatelských plánů), výborná znalost práce na PC podmínkou (SAP EP výhodou), administrativní preciznost, systematičnost, výborné komunikační a organizační schopnosti.
Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za RD), pracoviště Opava, nástup ihned.
Nabízíme: očkování proti chřipce, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru; příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik; poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity; sportovní a společenské akce společnosti.
Náplň práce:
Kontroluje správnost účetních dokladů včetně jejich zpracování, plánuje a účtuje náklady, vyhodnocuje hospodaření divize, kontroluje stav pohledávek, zajišťuje podklady pro rozbory/statistiky pro porady vedení, pro fakturaci, pro agentury práce.
Vyhodnocuje prémiové ukazatele za danou divizi včetně plánování mzdových prostředků, zajišťuje podklady pro odbor Finance a controlling, provádí inventarizaci majetku, provádí administrativní agendu divize.
Volné místo ekonom/-ka pro lokalitu Opava.

Požadujeme
Práce s PC

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

EKONOM/-KA
Kontaktní osoba: Mgr. Dagmar Stloukalová
Telefon: +420 553 872 170,
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj