• P
  • Účetní/fakturant(ka)

Účetní/fakturant(ka)

Zaměstnavatel: JON.CZ s.r.o.
Na Pobřeží 108
Kolín

První kontakt:
e-mailem: prace@jon.cz,
osobní kontakt: Na pobřeží 108, Kolín 4, pondělí 09:00 - 10:00 hodin.

Úspěšná obchodní společnost s tradicí hledá vhodnou kandidátku na pozici fakturantka.

Náplň práce:
Vystavování odběratelských faktur / dobropisů.
Zpracování výpisů z banky - párování bankovních transakcí
Účtování přijatých faktur a ostatních režijních nákladů
Spolupráce na reportingu a účetních uzávěrkách
Administrativní činnost spojená s provozem účetního oddělení
Spolupráce s ostatními odděleními.

Požadujeme:
SŠ vzdělání, znalost práce na PC, MS Office na uživatelské úrovni, pečlivost, aktivní a morální přístup k práci.
Základní znalosti podvojného účetnictví.

Nabízíme perspektivu a jistotu v prosperující firmě, příjemný kolektiv, motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, připojení k internetu a TV a další).
Místo výkonu práce Kolín.
Nástup možný ihned.
Volné místo účetní/fakturant(ka) pro lokalitu Kolín.

Požadujeme
Práce s PC - základní dovednosti PC - MS Office, Ekonomika - podvojné účetnictví - základní znalosti, Jiné - pečlivost, aktivní a morální přístup k práci

Nástup možný od: 05. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Monika Bartheldy
Telefon: +420 725 314 314
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Středočeský kraj