• P 
  • P 
  • Asistent/ka jednatele , pomocná /ný účetní 

Asistent/ka jednatele , pomocná /ný účetní

Zaměstnavatel: Z - Pyramid Consulting spol. s r.o.
Jánská 449
Brno

Pokud Vás tato nabídka oslovila kontaktujte mailem jednatelku firmy : JUDr. Jana Žárská, mail: jana.zarska@tiscali.cz, kde sdělíte krátce informace o sobě, vzdělání, dosavadní praxi a kontaktní údaje na Vás, tak abychom Vás případně mohli pozvat k ústnímu pohovoru. V případě, že námi nebudete vybráni k dalšímu pohovoru, pak Vám toto oznámíme prostřednictvím e- mailu na mailovou adresu , ze které byl Váš mail zaslán, a ve lhůtě 14 dnů po tomto vyrozumění Váš mail a údaje v něm obsažené nevratně vymažeme z mailové pošty a informačního systému naší firmy.
Vaše práce bude spočívat v zajišťování chodu sekretariátu účetní firmy, komunikaci s úřady a klienty, vyhotovení základních smluv, různých potvrzení. Rovněž tak budete pořizovat prvotní doklady do účetního software a to jak daňové, tak i účetní evidence. Budete dále pracovat s Wordem a Excelem, datovými schránkami, s portálem daňové správy.
Možno i letošní absolventi škol, vhodné pro absolventy s ekonomickým zaměřením bez praxe a nebo jen s malou praxí. Zaučíme i absolventy bez ekonomického zaměření – podmínkou je ochota a schopnost učit se novému. Možno i zkrácený úvazek – minimálně však 5 hod. /den.
Volné místo asistent/ka jednatele , pomocná /ný účetní pro lokalitu Brno.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

odpovědět
Asistent/ka jednatele , pomocná /ný účetní
Kontaktní osoba: JUDr. Jana Žárská
Telefon: +420 542 216 299
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj