• P
  • Účetní všeobecní

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Veitova 1888
Litoměřice

platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a katalogu prací, 8. platová třída, platový stupeň dle započtené praxe.
Požadujeme: pokročilou znalost techniky administrativy, uživatelskou znalost práce na PC (MS WORD, EXCEL), velmi dobrý psychický a zdravotní stav,výpis z rejstříku trestů, praxi a znalost v účetnictví, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost.
Náplň práce: příprava pro výpočet platů vězňů, výpočet výše platu, zúčtovávání platu, činnosti spojené se zaměstnáváním vězňů.
Smlouva na dobu určitou z důvodu zástupu za MD a RD.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo účetní všeobecní pro lokalitu Litoměřice.

Nástup možný od: 01. 11. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Kalivodová
Telefon: +420 416 720 179,155
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Ústecký kraj