• P 
  • P 
  • Vedoucí útvaru rozpočtu a financování - hlavní účetní 

Vedoucí útvaru rozpočtu a financování - hlavní účetní

Zaměstnavatel: Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
U zoologické zahrady 147
Brno

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu krivanek@zoobrno.cz do 25. 9. 2019. Do předmětu emailu vepište název pozice, o kterou se ucházíte. Pokud do tří týdnů od ukončení náboru, tj. do 15. 10. 2019 neobdržíte pozvání na osobní pohovor, dali jsme přednost jiným kandidátům.
Nástup září 2019 nebo dohodou - na dobu určitou zástup za MD
Zasláním Vašeho životopisu do organizace Zoo Brno a stanice zájmových činností, dáváte souhlas dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 Obecné nařízení na ochranu osobních údajů, ke zpracování Vašich osobních údajů po dobu výběrového řízení a poté ještě do dobu 2 měsíců po jeho skončení. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v životopise jsou pravdivé a přesné.
popis činnosti: Organizace a koordinace práce účetního týmu, vedení potřebné evidence a záznamů. Kontrola kvality práce podřízených včetně dodržování BOZP a PO. Tvorba faktur vydaných, jejich účtování. Správce rozpočtu - elektronické schvalování dokladů. Sestavení účetní závěrky. Kontrola správnosti zpracování účetních operací. Pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování. Komunikace a spolupráce s externími subjekty (daňový poradce, banka, finanční úřad). Navrhování zlepšení účetních procesů v organizaci. Zpracování účetních analýz, statistik a výkazů.
Nabízíme Hlavní pracovní poměr na plný úvazek 40hod./týd. (zástup za mateřskou dovolenou), příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna ročně.
Požadované dovednosti: VŠ bakalářské nebo magisterské: obor ekonomika, management, veřejná

Nástup možný od: 15. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Vedoucí útvaru rozpočtu a financování - hlavní účetní
Kontaktní osoba: Ved.ekonom.úseku PhDr. Miroslav Křivánek,
Telefon: +420 546 432 350
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Bakalářské
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj