• P
  • EKONOM/KA

EKONOM/KA

Zaměstnavatel: Domov důchodců Ústí nad Orlicí
Cihlářská 761
Ústí nad Orlicí

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Cihlářská 761, Ústí nad Orlicí, 562 01
Nabízíme volné pracovní místo na pozici EKONOM/KA
NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení a supervize ekonomického úseku
- uzávěrkové práce
- zpracování ekonomických výkazů a daňových přiznání
- controlling
POŽADUJEME:
- min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- praxi v oboru nejméně 3 roky
- znalost práce na PC vč. MS Excel
- komunikační schopnosti
- odolnost proti stresu
- systémový přístup
NABÍZÍME:
- odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 11. platová třída, platový stupeň podle praxe v oboru
- po zkušební době osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT:
Přihlášku do výběrového řízení a profesní životopis zasílejte nejpozději do 20.9.2019 na emailovou adresu dana.vackova@dduo.cz.
Volné místo ekonom/ka pro lokalitu Ústí nad Orlicí.

Požadujeme
Práce s PC

Nástup možný od: 01. 11. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

EKONOM/KA
Kontaktní osoba: Dana Vacková
Telefon: +420 730 182 509
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Pardubický kraj