• P
  • Všeobecná účetní

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel: MODYNAS, s.r.o.
131
Jihlava

Náplň práce: Provádí samostatné účtování jednotlivých účetních operací kompletního účetnictví, měsíční závěrky účetnictví a kontrolu náležitostí účetních dokladů a jejich evidence. Zajišťuje a sestavuje Přiznání k DPH včetně agendy Kontrolního hlášení. Sestavuje Výkaz zisku a ztráty, rovněž tak měsíční Rozvahu. Nepožadujeme znalost mzdového účetnictví.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou v oboru Ekonomika a podnikání, ŘP sk. B, praxi na obdobné pozici.
Nabízíme práci na 1 směnu, prac. poměr na dobu určitou(dle dohody na neurčitou).
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Jihlava.

Požadujeme
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Gita Neckařová
Telefon: +420 567 113 133
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina