• P
  • Všeobecná/všeobecný účetní

Všeobecná/všeobecný účetní

Zaměstnavatel: HOLOUBEK PROTECT a. s.
Průmyslová 382
Pardubice

Místo výkonu práce Pardubice-Černá za Bory
Náplň práce: účtování faktur vydaných a přijatých, účtování pokladny, banky a interních dokladů, průběžná kontrola účtů hlavní knihy, dokladová inventura účtů dle obratové předvahy, identifikace problematických účetních případů a jejich následné řešení, příprava a sestavování daňových přiznání k DPH, zpracování statistického výkazu INTRASTAT a dalších statistických výkazů dle ČSÚ, spolupráce a příprava podkladů pro auditory, příprava podkladů pro interní reporting….
Požadujeme: pokročilou znalost WORD a EXCEL, nutná znalost podvojného účetnictví, zákona o DPH, podmínkou zkušenost s vedením účetnictví, znalost programu HELIOS vítána, samostatnost, pečlivost, zájem se vzdělávat….
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, jednosměnný provoz, víkendy volné, hrubá mzda 28 tis. Kč, příspěvek na penzijní pojištění, stravování zajištěno, nástup možný ihned. Pracovní poměr uzavřen na dobu určitou jednoho roku, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: Penzijní pojištění, stravování zajištěno
První kontakt telefonicky (nepřetržitě) nebo emailem.
Volné místo všeobecná/všeobecný účetní pro lokalitu Pardubice.

Požadujeme
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Ekonomika - podvojné účetnictví, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence - program HELIOS vítán

Nástup možný od: 18. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Dagmar Hnutová
Telefon: +420 607 240 028,466 068 203
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Pardubický kraj