• P
  • ÚČETNÍ junior

ÚČETNÍ junior

Zaměstnavatel: Plaček Pet Products s.r.o.
Revoluční 1381
Poděbrady

Pracovní náplň: kompletní účetní evidence (evidence a účtování přijatých a vydaných faktur, bankovních transakcí, pokladny, interních dokladů). zpracování přiznání k DPH, účtování cestovních náhrad, evidence a inventarizace majetku, vyhotovování upomínek, přehledů pohledávek;

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, atraktivní zaměstnání ve stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti, nákup produktů chovatelských potřeb za zaměstnanecké ceny, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny sick days

Očekáváme: vzdělání SŠ ekonomického zaměření, praxe v oboru, ekonomické a analytické myšlení, znalost AJ výhodou, znalost podnikového systému (ERP), dobré komunikační dovednosti, proaktivní přístup, samostatnost, preciznost a zodpovědnost a spolehlivost.
Volné místo účetní junior pro lokalitu Poděbrady.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Jiřina Plačková
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Středočeský kraj