• P
  • účetní (možno i OZZ, OZP)

účetní (možno i OZZ, OZP)

Zaměstnavatel: Ústav Pohoda, z.ú.
Nádražní 42
Český Těšín

Pracovní náplň:
- vedení kompletního účetnictví,
- provádění účetní operací vč. konsolidace a analýzy finančních údajů,
- vedení dlouhodobého majetku a zásob,
- příprava finančních výkazů,
- kontrola bankovních účtů,
- vedení evidence a zaúčtování přijatých a vydaných faktur,
- účtování bankovních výpisů,
- těsná spolupráce s hlavní účetní
Požadavky:
- pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví podmínkou, min.2 roky,
- zkušenosti s praktickým účtováním, měsíčními i ročními závěrkami,
- znalost účetní legislativy,
- znalost legislativy DPH a praktické zkušenosti s procesem vyhotovení daňového přiznání a souvisejících dokumentů,
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, systematičnost
- pokročilá uživatelská znalost MS Office - Word, Excel
- zájem učit se nové věci,
- nástup ihned, případně dle dohody
Nabízíme:
- odborný i osobní rozvoj a růst, možnost seberealizace
- práci na plný úvazek
- pečlivé zaučení, školení,
- stravenky,
- flexibilní prac. dobu, možnost občasné práce z domova,
- přátelskou atmosféru
Zájemci o práci mohou zaslat životopis na e-mail: ustavpohoda@seznam.cz. Vybráni uchazeči budou pozvání k pohovoru.
Volné místo účetní (možno i ozz, ozp) pro lokalitu Český Těšín.

Požadujeme
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Nástup možný od: 25. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Kateřina Trubecká
Telefon: +420 774 686 654
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj