• P 
  • P 
  • Finanční poradce 

Finanční poradce

Zaměstnavatel: Michal Bardoň
tř. Kosmonautů 1288
Olomouc

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Nástup možný ihned.
První kontakt je možný POUZE telefonicky každý pracovní den mezi 9:00 - 18:00 hod. nebo emailem.

Hledám lidi se skutečným zájmem o oblast obchodu a financí na pozici poradce. Náplní práce je tvorba finančních portfolií a jejich následný servis.

Snažím se odlišit od konkurence znalostí produktů a fungování finančního trhu. Proto kladu velký důraz na vzdělání svých spolupracovníků. Rozsáhlý systém produktových a obchodních školení zajišťují profesionální interní a externí lektoři. Dále nabízím poradcům unikátní software Galaxy, který nejenže umožňuje zpracování finančního plánu metodou finanční rovnováhy, ale zároveň poskytuje řadu podpůrných nástrojů pro jednání s klienty.

Novým spolupracovníkům nabízím odměnu po dobu šesti měsíců ve výši 100 až 200 Kč za hodinu, vyplacenou na základě splnění stanovených aktivit. Dále je práce provizně ohodnocena a průměrný výdělek zdaleka přesahuje průměrnou mzdu v ČR. Výhodou jsou také následné provize, které poradcům s větším kmenem vytváření pravidelnou rentu. Systém příspěvků na kancelářské potřeby, mobil, notebook, auto a kanceláře, zajišťuje, aby měl poradce bezplatně k dispozici všechny nástroje, které pro práci potřebuje.

Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a profesionální přístup. Vhodné i pro OZP, absolventy.

Zaměstnanecké výhody: dotace na notebook, mobil, tiskárnu, operativní leasing a mnoho dalšího.

odpovědět
Finanční poradce
Kontaktní osoba: Michal Bardoň
Telefon: 728 782 849
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj