• P
  • finanční účetní

finanční účetní

Zaměstnavatel: Gabriel s.r.o.
Terezín 208
Terezín

NABÍZÍME:
milý kolektiv, příjemné pracovní prostředí,
zajímavou různorodou práci ve stabilní rodinné firmě,
průběžná odborná školení,
pravidelnou pracovní dobu,
POŽADUJEME:
odborné vzdělání,
praxi min. 3 roky,
zkušenosti s účetním programem Schuster výhodou,
orientace v předpisech, vyhláškách a související legislativě,
řidičský průkaz skupiny B,
NÁPLŇ PRÁCE:
kompletní samostatné vedení firemního podvojného účetnictví,
evidence došlých a vydaných faktur,
vedení skladové evidence,
kompletní vedení evidence DPH,
vnitropodnikové účetnictví na zakázky a střediska,
vedení evidence saldokonta pohledávek a závazků,
evidence majetku, odpisů a inventarizace,
zpracování měsíčních a ročních účetních uzávěrek,
metodická spolupráce s pokladní a skladníky,
spolupráce v oblasti interního softwaru Gsoft pro evidenci rostlin,
spolupráce s vedením a ekonomem,
zaúčtování mzdové agendy (mzdy jsou zpracovány externě),
zaúčtování daňových agend ve spolupráci s ekonomem.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktní osoba: Jitka Růžičková
Telefon: 737 281 835
Pozice určená pro region: Ústecký kraj