• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: TEDOM a.s.
Výčapy 195
Výčapy

Náplň práce:
* Vystavování faktur vydaných na základě podkladů a SoD. Účtování střediskových pokladen. Sledování záloh a následné vystavení dokladů o přijaté záloze. Výpočet a účtování srážky za PHM. Pomoc při kontrole dokladů pro přiznání k DPH.
* Zařazování a evidence dlouhodobého investičního majetku
Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* Praxe v oboru výhodou – minimálně 3 roky
* Práce s počítačem (MS Office – pokročilá znalost)
* Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci
* Komunikační dovednosti
Nabízíme:
* Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* Možnost seberealizace - odborný a profesní růst
* Odpovídající platové ohodnocení
* Příspěvek na stravování
* Jazykové a další vzdělávací kurzy
* Firemní benefity (dovolená navíc,….)

ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Zdeňka Malá
Telefon: 724535599
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina