• P 
  • P 
  • Hlavní účetní 

Hlavní účetní

Zaměstnavatel: PANLEX FOOD s.r.o.
Hlavní třída 1037
Ostrov

Kontakt: Čermák Jiří, Pöhlmannová Julie, tel.: 353 614 960, 728 485 676, e-mail: jcermak@druzbaostrov.cz
(PO - PÁ 9,00 - 10,00 hod)
Nutná znalost programu Money S4-5 Solitea, Cígler SW, případně podobného ERP!!!
Jsme menší výrobní a prodejní firma. OBOR: GASTRONOMIE- výroba jídel pro jídelny a podniková stravování, výroba chlazených jídel do maloobchodní sítě.
Malá pekárna, která peče pro vlastní prodejní jednotky a částečně dodává i do maloobchodní sítě. Lahůdky vyrábíme pro vlastní prodejní jednotky.
V příštím roce plánujeme otevření nové hlavní provozovny v Karlových Varech - Drahovicích.
Kompletní vedení účetnictví s obecně závaznými právními předpisy, zabezpečení veškeré činnosti spojené s interním a externím výkaznictvím a zodpovědnost za organizační vedení účtárny. Spolupráce s Účetním metodikem na tvorbě metodických pokynů k účtování. Sestavení účetní závěrky, konsolidované účetní závěrky. Řešení problematických účetních případů. Kontrola správnosti zpracování účetních operací významných pro účetní jednotku. Pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování. Příprava a shromažďování podkladů pro audit. Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad). Organizace a koordinace činností v účtárně. K dispozici neomezený HOT LINE s metodikem DAKRO FINANCE, SOLITEA a IT HTS.
V letošním roce postupné převzetí účetnictví, archívu a příprava programu včetně skladového hospodářství. Od 2019 samostatné vedení dle stanovených pravidel. Momentálně k dispozici na DPČ mzdová účetní, která pracuje na našem mzdovém
programu TARGET /k

odpovědět
Hlavní účetní
Kontaktní osoba: Čermák Jiří, Pöhlmannová Julie
Telefon: 353 614 960, 728 485 676
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj