• P
  • mzdoví účetní, personalisté

mzdoví účetní, personalisté

Zaměstnavatel: Mencl Guss s.r.o.
Kratochvílova 1107
Roudnice nad Labem

Co vás čeká
" Kompletní zpracování mezd, odvodů pojistného, daní z příjmů (cca 80 zaměstnanců)
" Součinnost s orgány státní správy a zdravotními pojišťovnami
" Vedení a správa osobních složek zaměstnanců
" Vyhotovení pracovních smluv a dodatků k nim
" Agenda spojená s exekucemi zaměstnanců
" Kontrola a doplňování údajů v docházkovém systému
" Roční statistické výkazy
" Evidence a plánování lékařských prohlídek zaměstnanců

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
" Dokončené SŠ/VŠ vzdělání
" Praxe na pozici mzdové účetní minimálně 3 roky.
" Aktivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
" Znalost práce s MS Excel.

Výhodou bude, pokud budete umět
" Zkušenosti s programem Premier Systém - není podmínkou, zaškolíme.

Co vám můžeme nabídnout
" Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
" Flexibilní pracovní doba
" Firemní dotované stravování
" Možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
" Nástupní mzda dle zkušeností 25-28 000 Kč

Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky Po-Pá od 8.00-15.30 hod.
- e-mailem
- osobně v místě výkonu práce.

Kontaktní osoba: Tereza Oncirková
Telefon: 412 871 102;727 879 841
Pozice určená pro region: Ústecký kraj