• P 
  • P 
  • EKONOM/EKONOMKA / ÚČETNÍ 

EKONOM/EKONOMKA / ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: KARSIT HOLDING, s.r.o.
Jaromírova 91
Jaroměř

V souvislosti s plánovanou výstavbou nového závodu ve Dvoře Králové nad Labem, hledáme do svého týmu Účetní / ekonoma / ekonomku. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Náplň práce: účtování pokladních a bankovních operací; týdenní finanční výkaz; zpracování operativního cash-flow; kontrola a kontace režijních faktur; odpovědnost za roční uzávěrku společnosti; příprava účetních výkazů; příprava a kalkulace DPPO, silniční daně; zpracování přiznání k DPH, kontrolního hlášení,…; spolupráce s auditory, daňovými poradci a finančními úřady; příprava statistických reportů; účtování majetku - zařazování, vyřazování, odpisy.

Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru; praxe v oboru, na vedoucí funkci a z výrobní společnosti výhodou; řídící a organizační schopnosti; aktivní znalost AJ/NJ.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí dlouhodobě prosperující české výrobní společnosti v automotive; jistotu stabilního zaměstnání; pracoviště v Jaroměři, do budoucna ve Dvoře Králové nad Labem; motivační mzdové ohodnocení, profesní růst; zaměstnanecké benefity (např. jazykovou výuku a další odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, závodní jídelnu v areálu společnosti, příspěvek na stravování).

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
EKONOM/EKONOMKA / ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Jana Berendová
Telefon: 491 845 142
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj