• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: METAL TRADE COMAX, a.s.
Litovel 36
Litovel

Nástup možný od 2.1.2020
Požadujeme:
SŠ s maturitou v oblasti účetnictví/ekonomiky výhodou
Uživatelská znalost PC
Řidičský průkaz sk.“B“
Samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:
Evidence a účtování přijatých faktur
Operace na jednotlivých účtech nebo skupinách účtu
Statistické výkazy společnosti
Komunikace s ostatními odděleními

Nabízíme:
Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
Nástupní plat od 25 000 Kč
Možnost pronájmu bytu v místě našeho závodu ve Velvarech
Náborový příspěvek 3 000 Kč
5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
Odměnu na dělnických pozicích za 100% docházku v měsíci
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Výhodné závodní stravování
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Firemní společenské akce
V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese prace@mtcomax.cz , nebo na telefonním kontaktu 739 583 958

Účetní
Kontaktní osoba: Blanka Vaigeltová
Telefon: 315 730 201, 724 146 998
Pozice určená pro region: Středočeský kraj