• P
  • REFERENT/-KA VNITŘNÍ SPRÁVY - MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

REFERENT/-KA VNITŘNÍ SPRÁVY - MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Město Vítkov
náměstí Jana Zajíce 7
Vítkov

KO: Ing. Jana Gintarová, tel. 556 312 205 nebo Ing. Šárka Petrtýlová, tel. 556 312 203.
Písemnou přihlášku s přesně uvedeným názvem výběrového řízení a požadovanými doklady doručte osobně nebo poštou na podatelnu na adresu: Městský úřad Vítkov, odbor vnitřní správy, náměstí Jana Zajíce 7, 749 01 Vítkov v zalepené obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - REFERENT ODBORU VNITŘNÍ SPRÁVY - MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ NA DOBU NEURČITOU - neotvírat, s uvedením adresy podavatele do 21.10.2019 do 10:00 hodin. Přihlášky doručené po tomto termínu nebudou do výběrového řízení zařazeny.
Požadované vzdělání: ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou.
Pracoviště: Město Vítkov - Městský úřad Vítkov.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, předpokládaný nástup dle dohody po ukončení výběrového řízení.
Náplň práce: organizace a zabezpečení zúčtování všech složek platů a odměn, zpracovávání a odesílání výkazů pro OSSZ a ZP, statistický úřad a finanční úřad, administrace zákonného úrazového pojištění. Realizace jednotlivých srážek platu, převody na účty, odvody příspěvku na penzijní připojištění, důchodové spoření nebo životní pojištění. Likvidace účetních dokladů z věcného a číselného hlediska, zúčtování dotací.
Jiné požadavky: samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet), výhodou praxe ve státní správě nebo samosprávě.
Povinné náležitosti písemné přihlášky uchazeče do výběrového řízení: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Jana Gintarová
Telefon: 556 312 205
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj