• P 
  • P 
  • MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ 

MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: GASL CZ s.r.o.
Nerudova 599

Mzdový/Mzdová účetní | Prostějov (1908001)
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické zaměření, máte zkušenosti s vedením mzdové agendy, máte znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů, jste samostatný, pečlivý a zodpovědný, máte systematický a analytický přístup, ovládáte mzdový systém (Helios) a docházkový systém (RON).
Náplň práce: vedení projektu převedení outsourcingu mezd do vlastní správy, zpracování mezd, zpracování podkladů a podání daňových přiznání, přípravě účetních a statistických výkazů, spolupráci s poradenskými firmami, spolupráci na stanovení vnitřních pravidel.
Nabízíme: stabilní práci na HPP v úspěšné společnosti, čeká na Vás motivující mzdové ohodnocení a příjemné pracovní prostředí, poskytujeme stravenky (možnost stravování v areálu firmy), nabízíme další firemní benefity – Flexipasy, firemní akce, jazykové kurzy apod., z Přerova a po Prostějově je zajištěn svoz do zaměstnání i zpět zdarma.

Pracoviště: Prostějov
Mzda: dle zkušeností a praxe
Nástup: dle dohody
Směnnost: jednosměnný provoz
Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

odpovědět
MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Kontakt
Telefon: 773 447 447
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj