• P
  • účetní

účetní

Zaměstnavatel: AUTOBOND GROUP a.s.
Krnovská 3025
Opava

Kontakt: Ambrozova Michaela Ing., e-mail: michaela.ambrozova@autobond.cz

Požadujeme:
" Min. SŠ vzdělání ekonomického
" Znalost podvojného účetnictví
" Výborná znalost práce na PC (Outlook, Microsoft Office, Internet)
" Praxe v oboru na obdobné pozici
" Samostatnost, odpovědnost
" Výpis z rejstříku trestů
Náplň práce:
- účtování tuzemský a zahraničních pohledávek a závazků
- účtování pravidelných měsíčních závazků za energie
- splátkové kalendáře vozidel
- účtování agendy bazaru
- administrace služebních vozidel
- kontrola skladová evidence
- příprava a kontrola dokladů pro DPH
- kontrola a účtování saldokontních účtů
- kontrola rozvahových a výsledkových účtů
Nabízíme:
" Pozici ve stabilní a perspektivní společnosti
" Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
" Plný pracovní úvazek
" Mzdové podmínky - nástupní plat od 27 000,- Kč
" Místo výkonu práce: Praha - Vysočany
" Nástup možný ihned
" Benefity

V případě, že Vás tato pozice zaujala, pošlete strukturovaný životopis na adresu michaela.ambrozova@autobond.cz.

účetní
Kontaktní osoba: Michaela Ambrozova
Pozice určená pro region: Praha