• P
  • Process manager (účetní oblast)

Process manager (účetní oblast)

Zaměstnavatel: Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.
Holandská 859
Brno

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky každé úterý od 13:00 - 14:00 hodin.
Náplň práce:
- vylepšování různorodých procesů (oblast účetnictví apod.), návrhy změn
- práce s interními systémy
- spolupráce s kolegy z dalších týmů
- tvorba manuálů a jiných dokumentů a další úkoly
Požadavky:
- minimálně dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
- ideálně předchozí zkušenost v oboru, nejlépe z mezinárodní společnosti
- velmi dobrá znalost anglického jazyka, němčina je výhodou
- zájem o oblast účetnictví a nákupu, zájem o vylepšování procesů
- schopnost týmové spolupráce
Nabízíme: Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, 2 sick days
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Kontaktní osoba: Kamil Lyach
Telefon: 703 456 492 (každé pondělí 9-11 hodin)
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj