• P
  • MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Wotan Forest, a.s.
Mělnická 61
Tišice

požadavky: ukončené SŠ vzdělání, praxe minimálně 3 roky, znalost pracovněprávní, mzdové legislativy a personálních procesů, komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, dobrá znalost práce na PC (MS Office - především Word a Excel), výhodou znalost SAP
náplň práce: měsíční zpracování mezd pro cca 150 zaměstnanců ve stanovených termínech, zadávání nových nástupů, personálních změn a ukončení pracovníků, provádění srážek pojistného a daní a provádění jejich odvodů dle platné legislativy, vyhotovení a odeslání výkazů zdravotním pojišťovnám, sociálním správám a finančním úřadům, vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení) a jejich osobní složky, příprava pracovních smluv a dalších pracovněprávních dokumentů, reporty pro vedoucí středisek (konec ZD, doby určité, průměrné platy, přehled čerpání dovolené, hodiny DPP a DPČ), spolupráce na provádění kontrol Finančního úřadu, Úřadu práce, Okresní správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven
zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email kariera@wotan.cz

Kontaktní osoba: Robert Paprčka
Telefon: 604 211 042
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj