• P
  • Mzdový/á účetní

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel: Daně a audit s.r.o.
Mariánské náměstí 480
Ostrava

Místo výkonu práce: Mariánské náměstí 480/5, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9
1. kontakt telefonicky na č. 606 346 446, e-mailem: polovincakova@daneaaudit.cz

Náplň práce:
1. Kompletní zpracování mezd zaměstnanců společností
2. Zpracování nemocenských dávek, exekucí apod.
3. Komunikace s orgány státní správy
4. Sledování všech legislativních změn v oblasti zpracování mezd

Požadavky:
1. SŠ - vzdělání ekonomického směru
2. znalost mzdové a personální agendy
3. znalost daňové problematiky, praxe v oboru min. 2 roky
4. znalost účet. systému Premier/Pohoda výhodou
5. schopnost pracovat samostatně, efektivně

Zaměstnanecké výhody: stravenky, odborná školení, zaměstnání v prosperující stabilní společnosti, přátelský kolektiv

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Mzda: 20 000 Kč + prémie dle výkonu

Požadujeme
Ekonomika - mzdové účetnictví

Kontaktní osoba: Zuzana Polovinčáková
Telefon: 606 346 446
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj