• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: ALNIA, a.s.
tř. T. G. Masaryka 602
Frýdek-Místek

A11 z:7/11/2019 a:20/11/2019
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi v oboru min. 2 roky
- základní orientaci v oblasti DPH
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost).
Náplň práce:
- zpracování přijatých faktur, ověřování jejich správnosti a úplnosti
- vystavování faktur, účtování interních dokladů
- zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových operací.
Nabízíme:
- dobré platové podmínky a benefity
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- docházkový bonus (navíc až 1.500,- Kč měsíc)
- levnější tarify pro volání i pro rodinu (po 3 měsících u firmy)
- slevy na zaměstnanecké nákupy
- příspěvek na dovolenou (po 12ti měsících u firmy)
- penzijní připojištění (po 24 měsících)
- věrnostní bonusy (vždy po 5/10/15 letech).
Kontakt e-mailem viz výše.

ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Šárka Neužilová
Telefon: 734 399 145
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj