• P
  • EKONOM/EKONOMKA - FINANČNÍ KONTROLOŘI

EKONOM/EKONOMKA - FINANČNÍ KONTROLOŘI

Zaměstnavatel: MAPO Finance s.r.o.
Olomoucká 3896
Prostějov

NÁSTUP IHNED (případně dle dohody). Životopisy zasílat na e-mail: peskova@mapofinance.cz. Místo výkonu práce: Olomoucká ul., Prostějov.
Náplň práce:
- příprava finančních výkazů a podkladů pro vedení společnosti
- příprava finančních plánů, kalkulací
- analýza hospodaření společnosti a jejich nákladových středisek
- ad hoc analýzy ekonomických ukazatelů
- práce na tvorbě metodiky v oblasti financí a controllingu
- komunikace a kooperace s ostatními odděleními společnosti
- komunikace s bankami
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání - ekonomický směr výhodou
- znalost a orientace v účetních výkazech
- znalost MS Excel (pokročilé funkce, kontingenční tabulky)
- znalost Microsoft Access výhodou
- znalost programování ve VBA výhodou
- analytické uvažování
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
Nabízíme:
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
- stravenky
- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- zajištěný pitný režim, kvalitní káva na pracovišti
- asistenční služba ELA v rámci BOZP
- slevy partnerů Škoda auto, O2...
- pravidelné výkonnostní odměny a nepeněžité benefity společnosti
Mzdové podmínky:
- pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda od 35.000 Kč + zhodnocení praxe, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce

Kontaktní osoba: Lucie Pešková
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj