• P 
  • P 
  • MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ - PERSONALISTA/KA 

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ - PERSONALISTA/KA

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace
U Sila 321
Liberec

Nástup možný ihned, smlouva na 1 rok s možností prodloužení, 1 směna (pružná pracovní doba), plný úvazek - 40 hodin/týden, plat podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, 9. platová třída - dle délky prokázané praxe (19.730 Kč - 28.920 Kč), osobní příplatek v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu, požadované vzdělání min. SŠ s maturitou v ekonomickém oboru.
Požadujeme: znalost mzdového účetnictví a související pracovně právní legislativy, min. 3 roky praxe na pozici mzdový/á účetní, znalost účetního programu VEMA výhodou, znalost docházkového programu CYGNUS výhodou, znalost práce s PC na uživatelské úrovni, schopnost analytického myšlení, přesnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.
Charakteristika: samostatné vedení mzdové agendy, zpracování mezd, ELDP, roční zúčtování daní, provádění srážek pojistného, daní, exekucí, insolvencí, komunikace s příslušnými úřady (ČSSZ, ZP, FÚ, ÚP, EXEKUTORSKÝMI), kontrola a zpracování docházky (docházkový program), příprava pracovně právní dokumentace, tvorba a udržování personálních složek, vedení agendy závodní lékařské péče.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní jídelně, výhody FKSP.
V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis + motivační dopis. Vše je možné zaslat elektronicky na adresu: personalni@dsvratislavice.cz nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace. Vždy s označením "MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ / PERSONALISTA".

odpovědět
MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ - PERSONALISTA/KA
Kontaktní osoba: Monika Krimová
Telefon: 482 750 799
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj