• P
  • Samostatná/ý účetní

Samostatná/ý účetní

Zaměstnavatel: Daňová kancelář Zethner s.r.o.
Jana Littrowa 1
Horšovský Týn

Náplň práce:
- kompletní vedení účetnictví svěřených klientů a komunikace s nimi
- zpracování přiznání DPH, silniční daně
- sestavení účetní závěrky a zpracování přiznání k dani z příjmů
- vedení mzdové agendy
- kontakt s úřady

Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- pravidelné odborné vzdělávání
- mzdu od 22.000,- Kč (hrubého) dle dosavadní praxe a její postupné zvyšování dle praxe a schopností

Požadavky:
- SŠ s maturitou v oboru ekonomika/účetnictví
- znalost práce na PC (Word, Excel)
- spolehlivost, poctivost, flexibilita
- analytické schopnosti
- schopnost dobré orientace v datech
- zájem o obor
- nadšení pro společný cíl
- dobrá komunikace
- příjemné vystupování
- vhodné i pro absolventy, chtějí-li dlouhodobě pracovat na této pozici
- praxe vítána

V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: dk@htyn.cz nebo volejte na tel.: 733 571 468.

Kontaktní osoba: Ivana Matulková
Telefon: 733 571 468
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj