• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: NewWaterMeaning s.r.o.
Zlínská 155
Otrokovice

Do naší kanceláře v Otrokovicích hledáme novou kolegyni/kolegu.
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání
- znalost účetních zákonů a orientace v daňové problematice
- orientace v zákoně o sociálním a zdravotním pojištění, zákoníku práce a dani z příjmů
- účetní znalosti, praxe v oboru min. 3 roky
- znalost práce v systému POHODA (výhodou)
- dobré komunikační dovednosti
- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost je nutností
- počítačovou gramotnost
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- znalost AJ (výhodou)
- ochota učit se stále novým věcem
Náplň práce:
- vedení kompletní účetní agendy
- správa pohledávek včetně komunikace se zákazníky
- účetní evidence došlých faktur a vystavování faktur či jejich platby
- zúčtování pokladny, banky
- pořizování ostatních účetních dokladů
- zpracování SH, KH, DPH a komunikace se správcem daně
- intrakomunitární plnění
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
- spolupráce při závěrkách, auditech a inventurách
- zpracování mezd zaměstnanců, včetně ročního zúčtování
- zpracování PN, OČR
- zpracování nepeněžního plnění, srážek ze mzdy, exekucí
- komunikace s ČSSZ nebo ZP
- statistické výkazy, komunikace s ČSÚ
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci na HPP, možnost zkráceného úvazku nebo OSVČ, vše je o dohodě a s tím souvisí výše odměny
- příjemné a dynamické pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- firemní benefity (stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění, firemní akce)

Účetní
Kontaktní osoba: Michaela Ernstová
Telefon: 777 585 895
Pozice určená pro region: Zlínský kraj