• P
  • HLAVNÍ ÚČETNÍ

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Slezská č.p. 535, 561 64 Jablonné nad Orlicí
POŽADUJEME:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na odborné pozici účetní
- znalost finanční, účetní a daňové problematiky
- účtování v soustavě podvojného účetnictví
- znalost zpracování účetních závěrek a výkazů
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: odpovědnost za
- komplexní vedení účetnictví firmy
- vedení předepsané evidence účetních dokladů
- spolupráce s auditorem
- zpracování daňového přiznání
- vedení pracovního týmu
NABÍZÍME:
- trvalý pracovní poměr ve firmě s dlouholetou tradicí
- pružnou pracovní dobu
- jazykové vzdělávání
- možnost dalšího odborného růstu
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY:
dovolená nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, výhodné tel.tarify i pro rodinné příslušníky
KONTAKT: strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na adresu: nada.duskova@drevotvar.cz

Kontaktní osoba: Naďa Dušková
Telefon: 465 677 255
Pozice určená pro region: Pardubický kraj