• P
  • Ekonom/ka

Ekonom/ka

Zaměstnavatel: SPORTES Svitavy s.r.o.
Tovární 677
Svitavy

VLASTNOSTI VOLNÉHO MÍSTA: SPORTES Svitavy, s.r.o. nabízí pracovní smlouvu na dobu určitou s nástupem od března / května 2020 se zkušební dobou 3 měsíce (s možností prodloužení na dobu neurčitou) nebo termín nástupu po dohodě s vybraným uchazečem, směnnost: Jednosměnný provoz, pracovně právní vztah: Plný úvazek, minimální stupeň vzdělání: Střední odborné s maturitou ekonomického směru, mzdové zařazení: skupina prací 6, mzdový tarif 24 000,- Kč až 41 000,- Kč + prémie, odměny za mimořádné úkoly

NÁPLŇ PRÁCE:organizuje, řídí a kontroluje práci ekonomického úseku, zpracovává návrh finančního plánu pro vedení společnosti a statutární orgány včetně rozpracování rozpočtu na jednotlivé úseky a střediska, zpracovává finanční rozbor a analýzu plnění plánu včetně provádění controllingu, provádí dohled na formální a věcnou správností účetních dokladů a včasnost zpracování účetní závěrky a výroční zprávy, aktualizuje platné pojistné smlouvy za účelem ochrany majetku a ostatních rizik při provádění své činnosti, provádí styk s bankovními ústavy včetně manipulace s peněžní hotovostí

POŽADAVKY: minimálně praxe 5 let v ekonomické oblasti včetně zkušeností s řízením kolektivu, řidičský průkaz skupiny "B" (výhodou), znalost práce na PC - uživatelská úroveň, dobrá znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů, flexibilita, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, chuť pro další vzdělávání

PÍSEMNÁ PŘIHLÁŠKA K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ MUSÍ OBSAHOVAT:jméno a příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, telefonický a e-mailový kontakt uchazeče

DOKLADY

Ekonom/ka
Kontaktní osoba: Bronislav Olšán
Pozice určená pro region: Pardubický kraj