• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: AUTO-DIENST s.r.o.
Zahradní 1127
Lipník nad Bečvou

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Zpracování účetní agendy dle platných směrnic, předpisů a pokynů v podvojném účetnictví. Zpracování účetních dokladů, kontrola formální a věcné správnosti dokladů. Zpracování přijatých a vydaných faktur, bankovních a pokladních dokladů. Inventarizace a kontrola inventur, zpracování inventarizačních zápisů včetně přílohy. Zpracování ekonomických informací v PC. Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru. Znalost účetních a daňových předpisů. Praxi na obdobné pozici 1 rok. Uživatelskou znalost PC. Dobrou znalost MS Excel. Samostatnost, svědomitost, pečlivost. Komunikační schopnosti, ochotu učit se.

Nabízíme:
Možnost bonusů a mimořádných odměn. Zázemí stabilní české společnosti. Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu. Zajímavou, různorodou práci. Týden dovolené navíc, stravenky.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalista@kar.cz

Účetní
Kontaktní osoba: Yvona Heliová
Telefon: 604201454
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj