• P
  • HLAVNÍ ÚČETNÍ (VHODNÉ I PRO OZP)

HLAVNÍ ÚČETNÍ (VHODNÉ I PRO OZP)

Zaměstnavatel: Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
tř. T. G. Masaryka 451
Frýdek-Místek

A11 z:6/1/2020 (VHODNÉ I PRO OZP)
Rozvrh pracovní doby:
- po-pá 6:30-15:00 hod. nebo dle domluvy.
Náplň práce:
- komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace
- sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih
Požadujeme:
- praxi
- výhodou znalost práce v účetním programu GORDIC
- znalost práce na PC.
Nabízíme:
- osobní ohodnocení po 3. měsících
- podnikové stravování
- příspěvky FKSP.
Kontakt:
- telefonicky, emailem na: 721 255 203; cibulkova@ssgos.cz nebo sekretariat@ssgos.cz
- osobně po-pá 6:30-15:00 hod. na adrese pracoviště: T.G. Masaryka 451, Frýdek-Místek.

Požadujeme
Ekonomika - mzdové účetnictví

Kontaktní osoba: Dagmar Cibulková
Telefon: 721 255 203 (PO-PÁ 6:30-15:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj