• P 
  • P 
  • FINANČNÍ PORADCE - DIAGNOSTIKA OSOBNÍCH FINANCÍ 

FINANČNÍ PORADCE - DIAGNOSTIKA OSOBNÍCH FINANCÍ

Zaměstnavatel: Martina Mašová
Smila Osovského 215
Třebíč

První kontakt telefonicky (po-pá 8:00-16:00) nebo e-mailem: martina.masova@smsfinance.cz

Požadavky:
Řidičský průkaz skupiny B, práce s PC - znalost MS office, Excel, Word, praxe ve finančním odvětví výhodou, manažerské dovednosti podmínkou, trestní bezúhonnost, flexibilita, proaktivní přístup, samostatnost. Hledáme dlouhodobý pracovní režim.
Generální partner neziskové organizace Celé Česko čte dětem, organizátor projektu Zpátky v čase. Jedná se o stabilní a kvalitně regulovaný obor s využitím společnosti, která poskytuje zázemí s inovativním přístupem k vývoji trhu.

Nabízíme:
Hledáme partnera pro jednání se zákazníky a zavedenou klientelu, pro klienty hledáme řešení pro jejich potřeby a cíle.
Zastupujeme je v jednání vůči veškerým finančním domům, pracujeme formou přirozeného neobchodního rozhovoru a využíváme nástrojů bez marketingového zaujetí, touto metodikou se pro naše stávající a nové klienty odlišujeme a jako "třešničku na dort" dáváme zpět podporu ve formě organizace festivalu Zpátky v čase, čteme ve vybraných školách a podporujeme, tak lokálně finanční gramotnost.
Na osobním pohovoru se uchazeč doví detail pracovní náplně, smysl a hloubku celého popisu včetně honoráře za svoji činnostJednání se zákazníky probíhá převážně na kanceláři a nejedná se o podomní prodej produktů.

odpovědět
FINANČNÍ PORADCE - DIAGNOSTIKA OSOBNÍCH FINANCÍ
Kontaktní osoba: Martina Mašová
Telefon: 606 392 417
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina