• P
  • Všeobecný/á účetní

Všeobecný/á účetní

Zaměstnavatel: MB DOMUS SE
Družstevní 402
Hranice

Praovní poměr na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené.

Náplň práce:
Vedení denní evidence přijatých a vydaných faktur, zápočtů, vedení a účtování pokladny, denní evidence bankovních výpisů a jejich zaúčtování, komunikace s úřady státní správy, účetní uzávěrky, přiznání k DPH, vedení podvojného účetnictví

Požadavky:
Vzdělání min.SŠ vzdělání ekonomického směru zakončené maturitní zkouškou, znalost podvojného účetnictví a související legislativy; znalost práce na PC, - MS Office, řidičský průkaz sk. B. výhodou znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, samostatnost, odpovědnost, diskrétnost, časovou flexibilitu

Nabízíme:
Příspěvek na stravu, sleva na firemní produkty, mobilní telefon, firemní akce, příspěvky na vánoce a dovolenou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: machalik@mbdomus.cz;
- telefonicky (07,00 - 16,00hod.) na čísle 725 060 393 - pan Roman Machalík

Požadujeme
Ekonomika

Kontaktní osoba: Roman Machalík
Telefon: 725060393
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj