• P
  • Účetní - administrativní pracovník

Účetní - administrativní pracovník

Zaměstnavatel: ALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o.
Ohrada 791
Vsetín

ÚČETNÍ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK
Požadujeme: Min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru minimálně 2 roky, práce s počítačem (MS Office - pokročilá znalost), praxe v dopravě a v účetním programu POHODA výhodou, ale není podmínkou, AJ nebo NJ výhodou, ale není podmínkou, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci, komunikační dovednost.
Náplň práce: hledáme posilu do kanceláře pro vedení administrace a účetnictví, vedení účetnictví menší dopravní firmy, zpracováni mezd, včetně zákonných odvodů, vedení mzdové evidence, statistik a výkazů, vystavování potvrzení pro zaměstnance a státní orgány, komunikace se státní správou, vedení firemní administrativy
Nabízíme: perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě, možnost seberealizace - odborný a profesní růst, odpovídající platové ohodnocení, příspěvek na stravování, jazykové a další vzdělávací kurzy, firemní benefity (dovolená navíc,….)
První kontakt: životopis prosíme na email: info@afs-hk.com, telefonicky v době PO - PÁ od 8:00 - 17:00 h. na čísle 573 034 833

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Radomír Kučný
Telefon: 573 034 833
Pozice určená pro region: Zlínský kraj