• P 
  • P 
  • SKLADOVÝ / SKLADOVÁ ÚČETNÍ 

SKLADOVÝ / SKLADOVÁ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: PROMA REHA, s.r.o.
Tovární 84

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí na pozici "SKLADOVÝ/ SKLADOVÁ ÚČETNÍ" - hlavní náplní práce bude zajištění účetního příjmu a výdeje materiálů a zboží.
Fyzicky náročná práce.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zajištění rychlého a řádného příjmu a výdeje zboží dle aktuálních potřeb výroby (účetní příjem a výdej materiálu a zboží, přeskladnění); vedení pokladny; komunikace s nákupním oddělením (řádný příjem dle dodacích listů); komunikace s mistry dílen (priority pro příjem a výdej); spolupráce a komunikace s ostatními zaměstnanci účtárny a zaměstnanci společnosti.

Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického popřípadě strojírenského směru; základní znalost účetnictví, daňových zákonů, zpracování skladové evidence; min. 2 roky praxe ve skladovém účetnictví; zkušenosti s účetním programem Helios výhodou; obsluha/řidič motorových vozíků výhodou; základní znalost MS Office (Word, Excel); výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci v dynamickém prostředí české expandující společnosti; samostatnou práci; po zapracování stravenky; ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.

odpovědět
SKLADOVÝ / SKLADOVÁ ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Iveta Prokopová
Telefon: +420 775 776 094
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj