• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: Zakládání staveb a.s.
K jezu 1937

MVP: K Jezu 1, 143 00 Praha 4 - Modřany
Kontakt: Bezděková Miroslava, tel.: 222744219 (pracovní dny 7-16. hod, v pátek POUZE do 14 h.) e-mail: bezdekova@zakladani.cz
Zavedená stavební společnost Zakládání staveb, a.s. se sídlem v Praze, zabývající se hlubinným zakládáním, beraněním a pracemi na vodních tocích přijme do svého kolektivu účetní/účetního
Požadujeme:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
Náplň práce:
samostatné vedení účetnictví malé účetní jednotky akciové společnosti v plném rozsahu
Nabízíme:
zaměstnání ve stabilizované společnosti a přátelském kolektivu
vlastní kancelář
5 týdnů dovolené
stravenky
nástupní plat dle vzdělání a praxe
zaměstnanecké benefity
Místo výkonu práce: Praha 4 - Modřany
Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu bezdekova@zakladani.cz nebo kontaktujte na tel: 222 744 219

Účetní
Kontaktní osoba: Bezděková Miroslava
Telefon: 222744219
Pozice určená pro region: Praha