• P
  • Mzdová/ý účetní

Mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel: MB TOOL s.r.o.
Lutín 222
Lutín

Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín. Nástup možný ihned. PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Náplň práce:
- příprava podkladů pro zpracování a výpočet mezd, včetně zpracování docházek
- zpracování kompletního mzdového účetnictví
- zpracování ročního zúčtování daní, evidenčních listů důchodového pojištění, žádostí o důchod a další související potvrzení pro zaměstnance, zápočtové listy
- likvidace dávek nemocenského pojištění, likvidace pracovních úrazů
- komunikace s orgány státní správy a se zdravotními pojišťovnami
- administrativní činnost související s účetnictvím a mzdovým účetnictvím
- komunikace s exekučními úřady a správci insolvenčních podstat (v záležitostech srážek zaměstnanců firmy)
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
- zkušenost se zpracováním mezd v nepřetržitém provozu
- přehled v oblasti pracovně-právní problematiky, zejména mzdové agendy
- pokročilá znalost práce na PC - MS Office
- zkušenost s ERP systémy - IS Karat výhodou
- řidičský průkaz skup. B
Nabízíme:
- stabilní zázemí prosperující firmy
- finanční ohodnocení dohodou dle znalostí a zkušeností
- příjemné moderní pracovní prostředí
- různorodou operativní práci
- nástup možný ihned

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Kontaktní osoba: Pavla Přikrylová
Telefon: 734 321 411
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj