• P
  • účetní

účetní

Zaměstnavatel: Městské kulturní středisko Modrá hvězda Kdyně
Náměstí 136
Kdyně

Požadavky: min. 2letá praxe na pozici účetní, výhodou znalost práce v oboru příspěvkové organizace.
Náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy příspěvkové organizace - pokladna, vydané a přijaté faktury, banka, majetek, práce související se závěrkou, personální a mzdové záležitosti pro 5 zaměstnanců, znalost práce v oboru příspěvkové organizace výhodou.
Nástup od 1.4. (případně v únoru či březnu s možností zaučení).
Nabízíme: možnost práce z domova, pružná pracovní doba, stravenky, prostředí přátelské k pracujícím rodičům, 25 dní dovolené, příspěvek z fondu FKSP, jistota stálého zaměstnání na dobu neurčitou po zapracování.
Telefonický (9:00 - 17:00 hod.), e-mailový nebo osobní kontakt.

účetní
Kontaktní osoba: Jana Podskalská
Telefon: 608 279 635
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj