• P
  • Samostatní mzdoví účetní

Samostatní mzdoví účetní

Zaměstnavatel: PERMON s.r.o.
Roztoky 217
Roztoky

Pracoviště Roztoky - Křivoklát,
Pracovní doba od 6:30 hod. do 15:00 hod.
Náplň práce: kompletní zpracovávání mzdové agendy všech zaměstnanců, včetně dávek nemocenského pojištění, srážek, odvodů atd., komunikace s úřady, HR administrativa (smlouvy, dohody, dodatky), ostatní administrativa.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, orientaci a praxi ve mzdovém účetnictví, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, znalost MS Office (především Excel).
Nabízíme: HPP smlouva na dobu neurčitou, nástupní plat 28.000 Kč, příjemné a přátelské pracovní prostředí se zázemím silné společnosti, rozmanitost, široký záběr ve mzdovém účetnictví a souvisejících HR zásadách, práci na plný úvazek, zaměstnanecké benefity (závodní stravování, mobilní telefon, jazykové kurzy a jiné).
Nástup: možný ihned nebo dohodou.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: životopisy zasílejte na e-mail martin.simek@permon.cz

Požadujeme
Ekonomika - mzdové účetnictví

Kontaktní osoba: Martin Šimek
Telefon: 734443573
Pozice určená pro region: Středočeský kraj